img_7078

Адвокатське об’єднання “Вишневий і Партнери” святкує 5-ту річницю із дня створення

27 жовтня 2016 року було створено Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери» на чолі з Олександром Вишневим для надання кваліфікованої правової допомоги.

Це справа життя, це 5 роки кропіткої праці, це постійне подолання перешкод на шляху до мрії, це поступове сходження на черговий щабель розвитку юридичної компанії.

На сьогоднішній день в адвокатському об’єднанні працює понад 10  адвокатів та юристів з багаторічним досвідом, що дозволяє здійснити ефективний захист прав, свобод і законних інтересів клієнтів як у кримінальному провадженні, так і у спорах, що виникають з цивільних, трудових, господарських, корпоративних та земельних правовідносин.

Партнери адвокатського об’єднання мають практичний досвід комплексного захисту бізнесу від незаконного захоплення та інших протиправних посягань.

Успішна діяльність правників адвокатського об’єднання «Вишневий і Партнери» відмічена рейтингами юридичних компаній та вдячністю клієнтів, які позиціонують адвокатське об’єднання як надійного та компетентного правового консультанта.

З нагоди свята «Вишневий і Партнери» дарує новим клієнтам знижку на юридичні послуги 15 %.

Детальніше за телефоном: +38 (098) 000 2411.