%d0%be%d0%b1%d1%80-%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-222

Шахрайські схеми в ОСББ: як мешканців ЖК відстороняють від управління та обкрадають. – коментар адвоката Олександра Вишневого для видання “The Page”

Останнім часом зловмисники використовують чимало злочинних схем задля різноманітних махінацій, пов’язаних із діяльністю ОСББ. Довірливі або неуважні власники нерухомості не тільки платять драконівські тарифи, але й залишаються без своїх квартир.  У статті досліджено, які саме схеми в ОСББ використовують в Україні та як із ними боротися.

“Під приціл шахраїв зазвичай потрапляють об’єкти нової забудови. Причин цьому декілька, зокрема те, що нові будинки не потребують суттєвих капіталовкладень, а тому майже всі грошові кошти, які надходять на рахунки ОСББ, найчастіше осідають у кишенях аферистів. Крім того, в нових будинках мешканці не знайомі між собою. Це унеможливлює спільне обговорення питання доцільності створення об`єднання. Тому шахраї оперативно готують документи для реєстрації ОСББ, передають їх державному реєстратору та одразу ж після реєстрації починають активно наводити порядки, нав’язуючи мешканцям будинку свої правила гри.” – коментує адвокат Адвокатського об’єднання “Вишневий і Партнери” Олександр Вишневий.

Детальніше за посиланням: https://thepage.ua/ua/real-estate/shahrajski-shemi-v-osbb