Обшук в офісі: як підготуватися і діяти в ході обшуку?

%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b8%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-75-%d0%b8%d0%b7-84На жаль, така неприємна ситуація як обшук в офісі компанії, може статися з кожним. І для цього не обов’язково бути злісним порушником законодавства – нерідко правоохоронці приходять з візитом навіть до тих, хто дотримується всіх вимог законів. Тому інформація про те, які потрібно вживати дії під час обшуку офісу, знадобиться всім представникам бізнесу, щоб знати, як себе вести, якщо подібне трапиться, а також знати свої права і вміти відстоювати інтереси. Про все це, а також про захист під час обшуків розповість адвокат – Олександр Вишневий.

Але обшук сам по собі не є кінцевою метою силовиків. Зазвичай це засіб залякування співробітників і створення складнощів в роботі підприємства.

Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери» спеціалізується на юридичному захисті бізнесу.  З досвіду нашої компанії і досвіду наших клієнтів, співробітники яких пройшли тренінг по обшуків, якісна підготовка – це не менш 2/3 успіху під час самого обшуку.

Адже коли працівники компанії бояться, панікують, не знають своїх прав, не мають чітких алгоритмів дій в конкретних ситуаціях – це ідеальні умови для роботи силовиків. Саме під час таких обшуків вилучається найбільше комп’ютерної техніки, готівки, документів, і добувається найбільше інформації, яку потім можна використовувати проти керівників і власників бізнесу.

Наша адвокатська компанія проводить внутрішні тренінги по обшуків для підприємств у м. Київ.

Також ми проводимо такі тренінги в інших містах України.

Тренінг «Як правильно діяти під час обшуку на підприємстві» від адвоката Олександра Вишневого допоможе дати відсіч спробам незаконного тиску на ваш бізнес, заощадить ваші гроші і позбавить від безсонних ночей.

45_mainЯк підготуватися до обшуку в офісі?

Перш за все, потрібно розуміти, що обшуки не відбуваються з попереднім повідомленням компанії, і часу на підготовку ніхто не дасть. Тому всім підприємствам, особливо тим, хто працює в «ризикованих» сферах бізнесу, потрібно бути завжди готовими до того, що одного разу на порозі можуть виявитися співробітники  правоохоронних органів. Виходячи з цього факту, стратегія дій під час обшуку, чітко розпланований алгоритм і розписані ролі повинні бути продумані заздалегідь, а всі співробітники повинні пройти тренінги та навчання на тему – обшук в офісі: як себе вести і що робити.

Від обшуку в офісі не застрахована жодна компанія, тому до нього потрібно готуватися заздалегідь. Всі співробітники повинні знати, що і як робити, щоб мінімізувати ризики. Також слід відразу ж викликати на місце адвоката – він допоможе захистити інтереси підприємства від неправомірних дій правоохоронців.

185275

Наша команда складається з практикуючих Адвокатів, які мають досвід роботи та особисто взяли участь не в одній сотні обшуків та інших слідчих дій.

Адвокати “Вишневий і Партнери” підготують Ваших співробітників до проведення обшуку і супутніх дій правоохоронних органів.

Проведення тренінгу з обшуків дозволить мінімізувати ризики і негативні наслідки пов’язані з:

1. Вилученням коштів підприємства, або особистих коштів;
2. Вилученням статутних документів, печаток;
3. Вилученням сервера і фактичної блокування роботи;
4. Дачею показань, які будуть посилювати правову позицію;
5. Витоком конфіденційної інформації про ваших клієнтів, контрагентів і партнерів;
6. Деморалізацією трудового колективу, підривом робочого ентузіазму, корпоративної культури, або особистих відносин між конкретними співробітниками;
7. Відсутністю структури поведінки співробітників підприємства під час обшуку.

В1-209 ході тренінгів співробітники підприємства навчаться:

1. Оцінювати і мінімізувати ризики у випадках відвідування підприємствах правоохоронцями;
2. Запобігати спонтанним і незаконним викликам і допитам співробітників підприємства;
3. Чіткому алгоритму поведінки і дій під час обшуку та інших слідчих дій;
4. Отримають нові практичні знання і навички.

Виникли додаткові питання? Для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»: + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi.partners

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI-A

  • Тренінг для співробітників підприємства. Алгоритм поведінки під час обшуку.
  • {{content-1}}
  • Тренінг для співробітників підприємства. Основні правила захисту бізнесу під час перевірок.
  • {{content-1}}
  • Тренінг для співробітників підприємства. Виїмки та арешти.
  • {{content-1}}

Якщо Ви хочете замовити тренінг для Ваших співробітників, заповніть форму і ми Вам зателефонуємо

This post is also available in: Russian