20210914_114955

Закрито справу по ДТП за відсутністю складу адміністративного правопорушення

До адвокатського об’єднання звернувся Клієнт, який потрапив у ДТП в Обухівському районі.

Коли поліція приїхала на місце ДТП, відразу було складено протокол саме на Клієнта Адвокатського об’єднання.
Однак, після звернення до адвокатів, відразу було з’ясовано чи є відеокамери на місці пригоди, зроблено відповідні запити та отримано відео з місця ДТП.

З відео чітко вбачалось, що ситуація не така однозначна, як вважала поліція при складенні протоколу, адже вбачається, що саме інший водій порушив правила дорожнього руху, що і призвело до зіткнення транспортних засобів.

У зв’язку з цим стороною захисту було проведено консультацію з експертом-автотехніком та за заявою проведено автотехнічну експертизу, під час якої експерт чітко надав відповідь на питання – у діях Клієнта відсутні порушення ПДД, а ДТП відбулось саме «завдяки» порушенням іншого водія.
Вислухавши пояснення особи, яка притягується до відповідальності, дослідивши відео з місця ДТП та висновок експертизи, суд встановив, що у діях клієнта Адвокатського об’єднання відсутній склад адміністративного правопорушення, що передбачений ст. 124 КУпАП, а відтак провадження було закрито.

Наступним кроком буде подання заяви для складення протоколу на іншого учасника ДТП, а також отримання постанови суду щодо встановлення його вини, та стягнення з іншого учасника ДТП завданої шкоди.

https://youtu.be/LWKKywe3Gj4 

Якщо у Вас виникли додаткові питання для отримання консультації телефонуйте в Адвокатське об’єднання «Вишневий і Партнери»:  + 38 (098) 000 2411 або пишіть: vyshnevyi.partners@gmail.com

Ми в соціальних мережах:

Facebook  https://www.facebook.com/Vyshnevyi.partners

Instagram https://www.instagram.com/vyshnevyi_partners/

Telegram  https://t.me/vyshnevyi

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC3Az6EVAf9brHkaSETZvI