Адвокат у військових справах 23517_450x450

З початком повномаштабного вторгнення в  Україну у наших громадян все більше питань стало виникати у сфері військового права.

Тому наразі для кожного є надзвичайно важливим вчасно отримати консультацію від військового адвоката, в першу чергу для захисту власних прав та інтересів.

Військові адвокати нашого адвокатського об’єднання мають великий досвід захисту прав військовослужбовців та членів їх сімей у різних категоріях справ. Крім цього, наші адвокати надають юридичні консультації з питань проходження військової служби та здійснюють представництво та захист у судовому чи позасудовому порядку.

Хто такий військовий адвокат?

Військовий адвокат – це спеціаліст, який надає правову допомогу військовослужбовцям, мобілізованим, військовозобов’язаним та ветеранам війни та членам їх родин. До компетенції адвоката входить – надання вичерпної консультації з питань військового права, оформлення необхідних документів та представлення інтересів клієнта в державних органах.

juridicheskaja-pomosh-voennymСаме з метою захисту прав громадян, які проходять військову службу чи тільки мобілізовані, слід звертатися до військового адвоката.

В яких випадках звертаються до військового адвоката:

  • військовозобов’язані – з питань мобілізації та можливості виїзду за кордон, переліку осіб, які звільненні від призову в воєнний час;
  • призовники – з питань захисту від тиску воєнкоматів, порушення правил вручення повісток та незаконної мобілізації (є випадки, коли громадяни не підлягають призову в воєнний час);
  • військовослужбовці – при невиконанні умов контрактної служби, порушеннях прав при проходженні служби, для захисту в адміністративних чи кримінальних справах;
  • учасники АТО та ветерани війни – для отримання кваліфікованої допомоги стосовно пільг та виплат, передбачених законодавством та оформлення документів для подання на виплату.

Які послуги можна отримати при зверненні до військового адвоката? 721fd

  • Консультація адвоката по військовому праву;
  • Допомога в підготовці звернень, запитів та інших документів;
  • Супровід в досудовому врегулюванні спору;
  • Підготовка документів в разі необхідності звернення до суду;
  • Юридичний супровід під час судового розгляду справи в усіх інстанціях;
  • Супровід при виконанні судових рішень.

Наші адвокати надають первинну консультацію навіть  в телефонному режимі!

 

 

 

Оставь свой E-mail,
чтобы скачать шаблон

Ваше имя

Телефон

Ваш e-mail

×

photo_2021-02-04_14-05-50_cr

Записаться на консультацию с Александром Вишневым

Это личное знакомство с Александром в течении 1-2 часов. В процессе общения Вы раскрываете суть проблемы, предоставляете необходимые документы для анализа и получаете ответы на вопросы.
Стоимость консультации — от 1 000 грн.

Ваше имя

Телефон

×

consultation 

Консультация

от 1 000 грн.

Это личное знакомство длительностью 1 час. Во время консультации Вы подробно описываете сложившуюся ситуацию, предоставляете необходимые документы для детального анализа и получаете ответы на вопросы, которые Вас интересуют.

×

consultation 

Брачный договор

от 2500 грн.

Заключение договора – один из наиболее удобных и эффективных способом достижения согласия между людьми. В договорном порядке можно разделить имущество, согласовать вопросы касательно воспитания ребенка и выплаты алиментов. Наибольшим плюсом этого процесса является то, что каждая из сторон имеет возможность контролировать ситуацию и принимать решения в равной доле.

×

consultation 

Медиация

от 5000 грн.

Семейная медиация – это способ мирного урегулирования конфликта между сторонами с помощью не заинтересованной стороны (медиатора – семейного адвоката). Адвокаты “Вишневый и Партнеры” обладают необходимыми знаниями и помогут Вам найти решение ситуации, которое подойдет обеим сторонам.

×

consultation 

Судебное урегулирование

от 10000 грн.

Если все-таки Вам не удалось достичь понимания с другой стороной, спор можно решить в судебном порядке. Адвокаты “Вишневый и партнеры” имеют 10-ти летний опыт представления интересов в суде, поэтому нам под силу вести дело любой сложности.

×